نتایج جستجو برای عبارت :

بیوگرافی آنجلا مرکل

بیوگرافی آنجلا مرکل
آنجلا مرکل متولد 1954 میلادی سیاستمدار آلمانی است که به عنوان صدر اعظم زن آلمان و یکی از معماران اتحادیه اروپا شناخته می‌شود.
آنجلا مرکل چه کسی است؟
آنگلا دوروتئا کزنر، که با نام آنگلا مرکل شناخته می‌شود، در 17 ژوئیه 1954 در هامبورگ آلمان غربی متولد شد. مرکل پس از سقوط دیوار برلین در سال 1989 میلادی وارد سیاست شد. مرکل با به دست آوردن ریاست حزب اتحاد دموکرات مسیحی، اولین  صدر اعظم زن آلمان،  یکی از چهره‌های برجسته اتحادیه ا
صدر اعظم آلمان در سخنرانی در مجلس این کشور بر لزوم باقی ماندن ترکیه در ناتو اشاره کرد.
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، صدر اعظم آلمان در سخنرانی در مجلس این کشور گفت، ترکیه علیرغم اختلافات فزاینده با شریکان خود در ناتو باید عضو این ائتلاف باقی بماند.
ادامه مطلب
تو دوران قرنطینه اگه بیکار توی خونه نشستین و حوصله تون سر رفته میتونین یه بخش کوچیک از کارهای منو تو این دوران ببینین شاید به دردتون خورد 
فیلم :One day 
لبخند مونالیزا
داستان اذدواج
LOVE STORY
مرد ایرلندی
Little forest 
Second Act
hustlers
( موقع تماشای فیلم خارجی لغت های جالب و جدیدی که میشنومو یادداشت میکنم )
پادکست:آنجلا مرکلبیزینس پلنمارکتینگ
( از همه پادکست ها و فایل های آموزشی نوت برداری می کنم )
کتاب :ببخش و بگیرراز سایهسینوههقلعه حیوانات١٩٨٤کوریطاعون
غذ
My Talking Angela 
یکی دیگر از  زیباترین، جالب ترین و دوست داشتنی ترین برنامه های صحبت با گربه دوست داشتنی نام آشنای آنجلا برای اندروید است که توسط استودیوی بازیسازی نام آشنای Outfit7 به صورت رایگان در گوگل عرضه شده است و شما را به دنیای زیبا و فوق العاده ی آنجلا دعوت می کند!
ادامه مطلب

منتشر شده در بخش فارسی خبرگزار دولتی روسیه (اسپوتنیک)
باز نشر در: نامه نیوز / مثلث آنلاین / عصر دیپلماسی / هابیلیان
بر اساس سخنان آنگلا مرکل، نفوذ ایران و روسیه در سوریه بیش از هر چیز بیشتر می شود. زیرا هدف این دو کشور نابودی تروریسم است.
آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در مجلس آلمان (بوندستاگ) در دستور کار اجلاس اتحادیه اروپا گفت: وقتی من درباره پیامدهای ژئوپلیتیکی (عملیات ترکیه در سوریه) صحبت می کنم، باید به این واقعیت توجه کرد که بعد از خروج سربا

باز نشر در: نامه نیوز / مثلث آنلاین / عصر دیپلماسی / هابیلیان / مجله اینترنتی خواندنی‌ها
بر اساس سخنان آنگلا مرکل، نفوذ ایران و روسیه در سوریه بیش از هر چیز بیشتر می شود. زیرا هدف این دو کشور نابودی تروریسم است.
آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در مجلس آلمان (بوندستاگ) در دستور کار اجلاس اتحادیه اروپا گفت: وقتی من درباره پیامدهای ژئوپلیتیکی (عملیات ترکیه در سوریه) صحبت می کنم، باید به این واقعیت

باز نشر در: نامه نیوز / مثلث آنلاین / عصر دیپلماسی / هابیلیان / مجله اینترنتی خواندنی‌ها
آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در مجلس آلمان (بوندستاگ) در دستور کار اجلاس اتحادیه اروپا گفت: وقتی من درباره پیامدهای ژئوپلیتیکی (عملیات ترکیه در سوریه) صحبت می کنم، باید به این واقعیت
وقتی سلول‌های بدن، بدون کنترل رشد کنند و تکثیر شوند، باعث بوجود آمدن انواع سرطان پوست می‌شوند. تقریباً همه‌ی سلول‌های بدن، ممکن است سرطانی شوند. وقتی سلول‌های پوست به طور غیرقابل کنترلی رشد کنند، سرطان پوست ظاهر می‌شود.

1-سلول‌های اسکواموس:سلول‌های بخش خارجی اپیدرم هستند که با تولید سلول‌های جدید در لایه های زیرین، به طور مداوم ریخته می‌شوند. (پوست ریزی)2-سلول پایه:باسل‌ها در پایین‌ترین قسمت اپیدرم قرار دارند. آنها را لایه‌ی سلو
30 نوامبر 2017 در تصمیم گیریجک و آنجلا ازدواج خوبی داشتند. اتفاقات برایشان خوب پیش رفته بود. آنها در دانشکده ملاقات کردند اما تا بعد از فارغ التحصیلی آنها تاریخ نداشتند. پس از دو سال ملاقات ، آنها ازدواج کردند. آنجلا تا زمان تولد اولین فرزندشان کار کرد. سپس آنها با هم تصمیم گرفتند که آنگلا حتی اگر در کاری عالی امیدوار بود ، در خانه بماند. مشاغل جک نیز خوب پیش می رفت و آنها فقط به مشکلی که داشتند می توانستند با حقوق و دستمزد وی زندگی کنند. چیزها کمی
قدرت پشتکار
چند بار تا به حال برای کاهش وزنتان اقدام کرده اید؟ چند بار تلاش کرده اید عادتی را ترک کنید یا تصمیم گرفته اید در تحصیل، حرفه و پروژه تان بهترین باشید؟ چقدر کارهای نیمه تمام دارید؟ آیا اهدافتان سخت و زمان بر هستند یا انگیزه و اشتیاق تان به اندازه روزهای اول نیست؟ این سوال به ذهن خطور می کند که دانشمندان، محققان، ورزشکاران و افراد موفقی که نامدار هستند، چه ویژگی هایی دارند که به اهداف شان تا حصول موفقیت پایبند هستند؟ این افراد ویژ
قدرت پشتکار
چند بار تا به حال برای کاهش وزنتان اقدام کرده اید؟ چند بار تلاش کرده اید عادتی را ترک کنید یا تصمیم گرفته اید در تحصیل، حرفه و پروژه تان بهترین باشید؟ چقدر کارهای نیمه تمام دارید؟ آیا اهدافتان سخت و زمان بر هستند یا انگیزه و اشتیاق تان به اندازه روزهای اول نیست؟ این سوال به ذهن خطور می کند که دانشمندان، محققان، ورزشکاران و افراد موفقی که نامدار هستند، چه ویژگی هایی دارند که به اهداف شان تا حصول موفقیت پایبند هستند؟
این افراد ویژ
۱. سال ۱۳۲۲ روزولت، چرچیل و استالین، رهبران آمریکا و بریتانیا و شوروی بدون این که دولت ایران خبر داشته باشد، برای برگزاری کنفرانس تهران به ایران سفر کردند. اجلاس تهران مصادف بود با سالروز تولد چرچیل، بهمین علت جشن تولدی ترتیب دادند البته بدون دعوت از شاه ایران.
۲. سال ۱۳۹۸ ترامپ به هر دری می زند برای گدایی یک عکس با رییس جمهور ایران ، رییس جمهور فرانسه هم شده پادو و چند بار پیش آقای روحانی رفت ولی نتیجه نگرفت. ترامپ نگران استیضاح، جانسون در ش
حتی فکرشم نمیکردم انگل شناسی سخت ترین درس علوم پایه باشه!
امتحان ۵۰ تا سواله
۱۵ تا کرم ۱۵ تا تک یاخته ۱۰ تا حشره و ۱۰ تا قارچ
از ۸ تا جزوه قطور و با جزئیات کرم ۶ تاشو خونده بودم که دیدم هیچ چی یادم نیست !و برگشتم از اول همراه با تست زدن دوباره مرور کنم. قرار بود دیروز ترماتود ها رو تموم کنم که خوابم برد:(
از صبح هم هیچ چی نخوندم ... امروز باید نماتود رو تموم کنم + شیستوزوماها که از ترماتود ها مونده ...
نمیدونم تک یاخته رو چیکار کنم! سه روز نشستم مرکل خو
داستان ABDL نوشته شده در سال 2019

دنیس پسری تنها و آشفته حال بود، او در کودکی به دلایل زیادی تا سن 6 سالگی ، توسط مادرش پوشک میشد و احساس بدی از این مورد داشت.
در سنین نوجوانی هم در جوی قرار گرفت که از لحاظ ارتباطی و معاشرتی خوب نبود و به شدت احساس تنهایی میکرد.از آنجایی که در کشور های غربی رسم این است که پسران، دوست خود را معمولا دختر انتخاب می کنند، دنیس هم دختری را میشناخت و با هم در همان سن دوست بودند اما عجیب تر آنجا بود که دنیس هم علاقه داشت دو
داستان ABDL نوشته شده در سال 2019

دنیس پسری تنها و آشفته حال بود، او در کودکی به دلایل زیادی تا سن 6 سالگی ، توسط مادرش پوشک میشد و احساس بدی از این مورد داشت.
در سنین نوجوانی هم در جوی قرار گرفت که از لحاظ ارتباطی و معاشرتی خوب نبود و به شدت احساس تنهایی میکرد.از آنجایی که در کشور های غربی رسم این است که پسران، دوست خود را معمولا دختر انتخاب می کنند، دنیس هم دختری را میشناخت و با هم در همان سن دوست بودند اما عجیب تر آنجا بود که دنیس هم علاقه داشت دو
با پیدایش ارزهای دیجیتال و بیت کوین، راهکارهای جدیدی به منظور ثبت، ذخیره سازی و دسته بندی اطلاعات مربوط به دارایی کاربران ارائه شد. راهکارهایی که با درنظر گرفتن اصلی ترین شاخصه یعنی امنیت طراحی شده و بستر جدید و کارآمدی را برای ثبت دائم اطلاعات به وجود آورده اند.یکی از این سیستم های ثبت و ذخیره سازی اطلاعات و گزارشات Blockchain  یا Block Chain (زنجره بلوک) می باشد.
بلاک چین یک لیست در حال رشد از رکوردها و تراکنش ها ـ با نام بلوک ـ می باشد که با استفاده ا
— وظیفه آمیگدال: پردازش ترس— فلج هایپرکالمیک: فلج عضلانی، انقباض دوره‌ای دردناک در اثر افزایش پتاسیم خارج سلولی— ماهیچه‌های صاف نیز دارای سیگنال الکتریکی هستند.— انتقال‌دهنده‌های عصبی درشت مولکول: اثرگذاری کند— انتقال‌دهنده‌های عصبی ریز مولکول: بر کانال‌های یونی اثر می‌گذارند.— دندریت: به واسطه هدایت یونی، سیگنال را انتقال می‌دهند.— خستگی سیناپسی: مصرف ویزیکول‌های پیام‌رسان— گیرنده درد: عدم سازش کامل— گیرنده ماینسر: لمس، ک
سریال فوق العاده
2016 West world 
 #دنیای_غرب✅زیرنویس چسبیده فارسیامتیاز فوق العاده 9.5پیشنهادیمحصول شبکه HBOآهنگساز: رامین جوادیمنتقدین این سریال را جانشین سریال بازی #تاج و #تخت میدونن
ژانر : #درام، #علمی تخیلی، #هیجانی، #اکشن، #ماجراییسازنده : جاناتان نولان، لیزا جویبازیگران : آنتونی هاپکینز، جیمز مارسدن، ایوان ریچل وود، جفری رایت، تندی نیوتون، میراندا اتو، رودریگو سانتورو، اد هریس، شنون وودوارد، اینگرید بولسو بردال، آنجلا سارافیان، سایمون ک
سریال فوق العاده
2016 West world 
 #دنیای_غرب✅زیرنویس چسبیده فارسیامتیاز فوق العاده 9.5پیشنهادیمحصول شبکه HBOآهنگساز: رامین جوادیمنتقدین این سریال را جانشین سریال بازی #تاج و #تخت میدونن
ژانر : #درام، #علمی تخیلی، #هیجانی، #اکشن، #ماجراییسازنده : جاناتان نولان، لیزا جویبازیگران : آنتونی هاپکینز، جیمز مارسدن، ایوان ریچل وود، جفری رایت، تندی نیوتون، میراندا اتو، رودریگو سانتورو، اد هریس، شنون وودوارد، اینگرید بولسو بردال، آنجلا سارافیان، سایمون ک
سریال فوق العاده
2016 West world 

ژانر : #درام، #علمی تخیلی، #هیجانی، #اکشن، #ماجراییامتیاز فوق العاده 9.5پیشنهادیمحصول شبکه HBOآهنگساز: رامین جوادیمنتقدین این سریال را جانشین سریال بازی #تاج و #تخت میدونن
سازنده : جاناتان نولان، لیزا جویبازیگران : آنتونی هاپکینز، جیمز مارسدن، ایوان ریچل وود، جفری رایت، تندی نیوتون، میراندا اتو، رودریگو سانتورو، اد هریس، شنون وودوارد، اینگرید بولسو بردال، آنجلا سارافیان، سایمون کوارترمنآهنگساز : رامین جوادیکشو
شاید بهترین استادی باشه که من قراره تا آخر دوره تحصیلم باهاش رو به رو بشم هم من هم بقیه بچه‌هایی که باهاش کلاس دارن امروز سرکلاس دیگه‌ای بودیم و حرف استاد آنجل شد بعد یهو همگی نشستیم غصه خوردن که ای وای دیگه از ترم دیگه نمی‌تونیم باهاش کلاس داشته باشیم ... بیاید اگه استاد شدید در همین حد خوب باشید.
انقدر بچه‌ها دوستش دارن که تقریبا بیشتریا خوابش رو می‌بینن مثلا دیروز قهرمان آنجلا گفت خواب دیده عروسی دخترش بوده و امروز احترام السلطنه می‌گف

بهینه سازی موتور جستجو چیست؟
بهینه سازی موتور جستجو (SEO) فرایند درک رفتار و مخاطبان جستجوگر و بهینه سازی محتوای وب برای ارائه یک تجربه مرتبط است. این شامل عناصر اساسی تسلط وب وب ، از جمله ارائه راهنمای موتورها ، حاشیه نویسی ها و سیگنال ها برای موتورها در خزیدن ، نمایه سازی و در نتیجه رتبه بندی یک صفحه وب است. این روند در نهایت منجر به افزایش ترافیک جستجو و درآمد می شود. "ما اعتقاد داریم که کیفیت جستجوگرها به ایجاد یک تجربه کاربری بهبود یافته
دانلود فیلم Malevolent 2018
نسخه دوبله فارسی نیز افزوده شد
کیفیت : Web-Dl 1080p
ژانر : ترسناک
کارگردان : Olaf de Fleur Johannesson
ستارگان : Ben Lloyd-Hughes, Florence Pugh, Georgina Bevan, Scott Chambers
سال : 2018
سازندگان : Ben Ketai,Eva Konstantopoulos,Eva Konstantopoulos
مدت زمان : 1 ساعت و 29 دقیقه
آنجلا و جکسون، خواهر و برادر متقلبی هستند که به عنوان شکارچیان ارواح فعالیت دارند و از این طریق کلاهبرداری می‌کنند. تا زمانیکه خانم گرین، از آن ها برای بررسی خانه‌اش دعوت میکند. یتیم خانه‌ای که سابقا
مأموریت: غیرممکن – فال‌اوت (Mission: Impossible – Fallout) فیلمی در ژانر اکشن و جاسوسی به نویسندگی، تهیه کنندگی و کارگردانی کریستوفر مک‌کوری و محصول سال 2018 ایالات متحده آمریکا است. تام کروز، ربکا فرگوسن، وینگ ریمز، سایمون پگ، میشل موناهن، و الک بالدوین، همگی نقش‌های خود در فیلم‌های قبلی را در اینجا نیز تکرار کرده‌اند و هنری کویل، ونسا کربی و آنجلا باست به عنوان ... ادامه 
لینک دانلود
حس های پوست شامل مواردزیراست:

1_لمس
2_درد
3-حرارت{دما}

"اطلاعات لمسی به صورت لمس ظریف ویالمس خشن دسته بندی می شود.لمس ظریف گیرنده های وزیرشاخه های متنوعیی دارد .گیرنده های لمسی ظریف سطحی.ناحیه پذیرای کوچکی دارند که درک تحریکات که به هم بسیارنزدیک هستندرامی دهد. گیرنده های لمسی ظریف سطحی ازکپسول های مایسنرکه به لمس ظریف وارتعاش ودیسک های مرکل که به فشارحساس هستند.تشکیل می شوند.گیرنده های انتهایی موکه به جابجایی موحساس هستند.ناحیه پذیرایی ک
حس های پوست شامل مواردزیراست:
1_لمس
2_درد
3-حرارت{دما}
"اطلاعات لمسی به صورت لمس ظریف ویالمس خشن دسته بندی می شود.لمس ظریف گیرنده های وزیرشاخه های متنوعیی دارد .گیرنده های لمسی ظریف سطحی.ناحیه پذیرای کوچکی دارند که درک تحریکات که به هم بسیارنزدیک هستندرامی دهد. گیرنده های لمسی ظریف سطحی ازکپسول های مایسنرکه به لمس ظریف وارتعاش ودیسک های مرکل که به فشارحساس هستند.تشکیل می شوند.گیرنده های انتهایی موکه به جابجایی موحساس هستند.ناحیه پذیرایی کوچک
چهارشنبه سوری‌تون مبارک فقط مراقب باشید کوفت خودتون و بقیه نکنید...
من که تو برنامه دارم فقط و فقط فیلم ببینم و پیتزای پپرونی با نون سبوس دار بخورم (یک عدد نان سبوس دار سه نان برداشته دو ورقه پپرونی قرار داده یک یا دو زیتون برداشته خرد کرده بر روی پپرونی ریخته پنیر پیتزا را برداشته رنده کرده بر روی پپرونی ریخته دقت نموده گوشه‌های پپرونی رو هم بگیره که جمع نشه سپس ۵ دقیقه در فر یا ۴ دقیقه در ماکرویو گذاشته و پس از تغییر رنگ پنیر پیتزا با نون حا
با خوندنِ کتابِ دیروزیِ آدیشی،تصمیم گرفتم از تایم خالیه این روزهام استفاده کنم و کتابِ"مانیفست یک فمنیست در پانزده پیشنهاد"رو شروع و تموم کردم،دوتا کتابی که اخیرا خریده بودم همین کتابا بودن.آدیشی قلم خوبی داره اونقدر ملموس و مهربونانه نوشته که گاها حس میکردم یکی از عمه هام داره باهام صحبت میکنه،شاید در آینده بقیه کتاباشو تهیه کردم.
تعداد کتابایی که توی کتابخونه ی کوچیکم انتظارم رو میکشن،اومد دستم،12 تا!افسوس که اگر همینطور پیش برم تا پای
برگزاری دوازدهمین نشست کتابخوان(کتابخانه ای) در کتابخانه دانش که در این نشست تعدادی از اعضاء کودک به ارائه کتاب هایی از قبیل زیر پرداختند:

کتاب نیش زدگی و گزیدگی نوشته:آنجلا رویستون/ ارائه توسط:محمدحسین فرهنگ/ ناشر:پیدایش
کتاب راز گرما نوشته:مستوره سادات مدرسی/ ارائه توسط:محمدامین سهیلی/ ناشر:آموزش علوم

کتاب نجات یک بادبادک نوشته:الیور جفرز/ ارائه توسط:فاطمه میرزایی/ ناشر:مبتکران

کتاب نهنگ مهمان دار نوشته:علی باباجانی/ ارائه توسط

5-5=0
ام البنین
مسلم بن عقیل
مزّه
صدر اعظم خانم مرکل
الله اکبر
پیامبر اکرم
آخری

ینی همه شون
از صدرشون تا ذیلشون روانی اند
باورت بشه
این یکی آخری که تیشه رو زده بیخ ریشه
بقیه هم یه جورایی روانی اند
من و تو هم اگر همو نداشتیم یا روانی می شدیم تا دق می کردیم یا یه اتفاق دیگه می افتاد از جنس همونی که انگار برای یکیشون می خواد بیفته

یادمه 86 اولی توی جشن پنجمی توی راه پله یه حرفی به ام البنین زد و حالش رو گرفت، جوری که بعد ها گفته بود می خواستم برم ج
کلم بر خلاف کاهو: تفاوت چیست؟
اکثر مردم فکر می کنند که کاهو و کلم عمدتا یکسان هستند. آنها هر دو سبز و برگدار هستند، و به طور کلی توسط بسیاری از کودکان امریکا رد شد. با این حال، هنگامی که به تغذیه، طعم و مزه، ظاهر و نحوه رشد آن، کاهو و کلم در واقع بسیار متفاوت است. در اینجا چیزی است که شما باید درباره کلم و کاهو قبل از سفر بعدی خود به فروشگاه مواد غذایی بپرسید.

تغذیه
سالاد، کاهو، سبزی، اسفناج
آنجلا پیتزیمیتی
اکثر مردم فکر می کنند که کاهو و کلم در
طبق گزارش‌های جدید منتشر شده، به نظر می‌رسد که پارامونت ساخت دنباله فیلم Bumblebee را آغاز کرده است.
اواخر ماه آذر امسال بود که اکران جهانی فیلم Bumblebee (بامبل
بی) آغاز شد و توانست عملکرد خوبی را در گیشه داشته باشد. این فیلم تا به
امروز بیش از ۴۱۳ میلیون دلار شامل بیش از ۱۱۷.۳ میلیون دلار در آمریکای
شمالی و ۲۹۶.۴ میلیون دلار در دیگر کشورهای جهان فروخته است. همچنین
اولین قسمت فرعی فیلم Transformers (تبدیل
شوندگان) نیز توانسته نقدهای مثبتی را از منتق
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- وضعیت
خاور میانه وجهان بخصوص اروپا بسیار حساس شده است- ورهبری غلط امریکا وحماقت
های  اسرائیل بر حساسیت ان افزوده است-
قبلا درالمان شرقی  حزب نیونازیسم- مخفیانه
روبه رشد بود ودرالمان غربی تصور میرفت حزب دست راستی  بتوانند دراین مورد کاری بکنند ولی چون کاری
نکردند  ومود عدم علاقه مردم قرار گرفتند
ودرانتخابات شکست خوردند- حزب نیو نازیسم المان کم کم شروع به فعالیت کرد ویک نظر
همین است که غرب وشرق به توا
تحلیل فاندامنتال بازر فارکس:
پنجشنبه 16 آوریل 2020
افزایش نگرانی ها از رکود اقتصادی پس از داده آمریکا.
دلارآمریکا در نتیجه نگرانی ها بالا رفت.
آلمان به تدریج از تعطیلی خارج می شود.
✔️سهام آسیا شبانه و در بازتابی از بازارهای سهام اروپا و آمریکا درروز گذشته و در پی داده ضعیف آمریکا،ضمن افزایش نگرانی ها درمورد رکود اقتصادی عمیق تر معامله پایینی داشت . خرده فروشی آمریکا سقوط تا -8.7% دربرابر برآورد -8.0% و رقم پیشین -0.5% داشت. داده تولید صنعتی آمریکا با

راستش این وبلاگ حرفهای منه برای خواهرم
و خواهرِ من خیلی هم سیاسی نیست
ولی تصمیم گرفتم برای خواهرم و بقیه ی اونایی که منو می خونند
چند کلمه ای از اوضاعِ سردرگمِ این روزا بگم:

الف) همه چی خیلی مشکوک به نظر میاد:
    1) ترامپ میگه 52 نقطه رو می زنه    2) به سپاه خبر می دن موشک های کروزِ آمریکا وارد ایران شده
    3) توی تهران یه هواپیمای مسافری به جای موشک کروز ردیابی و منهدم میشه
    4) ترامپ چند ساعت بعد واکنش نشون میده: همه چی خوبه و تحت کنترله
    5) ا
توافق درباره قانون جدید مهاجرت درآلمان که
توسط دولت ائتلافی آلمان اعلام شد بر اساس «مدل کِبِک» است و هدف از آن
جلوگیری از اقامت مهاجران غیرماهر است.

پس از سال‌ها بحث در آلمان، طی قرارداد ائتلاف دولتی میان احزاب مسیحی و
حزب سوسیال دموکرات این کشور به نظر می‌رسد که قانونی برای مهاجرت به این
کشور در حال آماده شدن است. روزنامه‌ی آلمانی “هندلزبلات” گزارش می‌دهد که
سندی از سوی وزیران درباره‌ی رئوس اصلی این قانون آماده و با موافقت وزیران
کورفو که شهرت خود را مدیون هنرمند مشهوری به نام ادوارد لیر می باشد تفریحات زیادی برای مسافران خود در نظر گرفته است. تفریحات کورفو شامل سرسره های آبی، استخر بزرگ، گالری ملی آنکس، موزه پالیا پارودیا، سواحل شنی و جزایر شاعرانه می باشد که سفر لذت بخشی را برای شما فراهم می کنند. ادوارد لیر با رفتن به این جزیره و به تصویر کشیدن جاذبه ها و زیبایی های این شهر توانست گردشگران زیادی را به این شهر بکشاند و این جزیره را به جهانیان معرفی کند.تفریحات کورف
درباره انیمیشن:کارتون گرینچ (The Grinch) انیمیشنی کمدی و خانوادگی بوده که محصول مشترک کشورهای امریکا و چین در سال ۲۰۱۸ به کارگردانی اسکات موژر و یارو چینی می باشد. این انیمیشن مناسب گروه سنی PG (نوجوانان) بوده و بر اساس کتاب “گرینچ چطور کریسمس را دزدید” می باشد که نوشته دکتر سیوز در سال ۱۹۵۷ است. انیمیشن گرینچ توسط کمپانی یونیورسال پیکچرز منتشر شده است و توانسته کاندیدای دریافت 7 جایزه معتبر از جشنواره های بین المللی فیلم شود. در این انیمیشن هنرم
پس از سال 2011 ، پسران Impractical Jokers ده ها ساعت کمدی خودآزارکننده و بد اخلاق را تولید کرده اند که فرقه بینندگان وفادار را در این روند بهم می رساند. نه سال و تورهای جهانی متعدد پس از اولین بازی های خود ، برایان "Q" کوئین ، جیمز "مور" موری ، سال "Ja'Crispy" Vulcano و جو گاتو اکنون در سینماها در Jokers Impractical: The Movie ظاهر می شوند. این واقعیت بخشی است ، بخشی داستانی ، و در کل عجیب است. اما همچنین اوج هر آنچه که گروه طنز تاکنون خواسته است ، است.
پس از گذشت بیش از 200 قسمت ، این
جهان بیت کوین سرشار از هیجان، کنجکاوی و فرصتی برای رشد سریع است. عموم مردم، از افراد عادی تا افراد خبره ی سرشناس، سرِ موفق بودن بیت کوین شرط می بندند.در حدود 8 سال از انتشار بیت کوین می گذرد. همواره، به طور چشمگیری، عناوین افرادی را دیده ایم که با خوش شانسی بیت کوین ها را در همان ابتدا خریداری کردند و تبدیل به انسان های میلیونری شده اند . با وجود پتانسیل گسترده ی ارزهای رمزنگاری شده ی(Cryptocurrency) جدید، اغلب توجه ما به سمت بیت کوین ها ، به عنوان مثا
۱. اون استادی که تو پست قبل گفتم نیومده بود و اینا این هفته اومد بابت هفته پیش هم عذرخواهی کرد و گفت اگه ترم دیگه هم باهاش کلاس داشتیم حتما از جلسه اول بریم و این ترم استثنا بوده و کاری براش پیش اومده بعد شروع کرد درس دادن هر چی از خوب درس دادنش بگم کم گفتم انقدر خوب درس داد که واقعا نفهمیدم چطوری کلاسش گذشت خیلی خوشحالم که هر چی تو دانشکده ما بد باشه اساتید مربوط به دروس تخصصی‌مون فوق العاده خوبن و اینم مدیون رئیس دانشکده هستیم که یه تیم قوی د
تیم داوری بازی سوپرکاپ اروپا مؤنث بودند. برای اولین‌ بار سه داور زن قضاوت یه بازی اروپایی فوتبال آقایان رو به عهده داشتند و خب اگرچه یکی از کمک‌ها با تأخیر آفساید‌ها رو اعلام می‌کرد ولی تیم داوری اشتباه خاصی نداشت. به چهره‌ی این بانوان که نگاه می‌کردم، نشونه‌های اضطراب رو (درست یا غلط) حس می‌کردم ولی این‌ها داشتند کار بزرگی انجام می‌دادند. نه به این خاطر که یه مسابقه‌ی مهم رو توی بالاترین سطح فوتبال دنیا سوت می‌زدند که از نظر من هیچ ا
تیم داوری بازی سوپرکاپ اروپا مؤنث بودند. برای اولین‌ بار سه داور زن قضاوت یه بازی اروپایی فوتبال آقایان رو به عهده داشتند و خب اگرچه یکی از کمک‌ها با تأخیر آفساید‌ها رو اعلام می‌کرد ولی تیم داوری اشتباه خاصی نداشت. به چهره‌ی این بانوان که نگاه می‌کردم، نشونه‌های اضطراب رو (درست یا غلط) حس می‌کردم ولی این‌ها داشتند کار بزرگی انجام می‌دادند. نه به این خاطر که یه مسابقه‌ی مهم رو توی بالاترین سطح فوتبال دنیا سوت می‌زدند که از نظر من هیچ ا
کتابی هست به اسم عزم. نوشته آنجلا داک ورث. دوست خوبم سیدسینا میرعربشاهی هم ترجمه کرده. یک نسخه دو سال قبل برایم فرستاد. خیلی کتاب ارزنده‌ای بود. خیلی خوشم آمد. به واقع یک کتاب پژوهشی و پدرمادردار در حوزه روان‌شناسی مثبت‌گرا.
اما این کتاب چه می‌خواهد بگوید؟
خیلی ساده؛ عزم و اراده، بسیار مهمتر از نبوغ و استعدادهای خدادادی است.
بگذارید درک خودم را، که برای خود ساده‌سازی کرده‌ام، از این کتاب در چند جمله بنویسم، شاید همین چند جمله حسابی به کا
مأموریت نیروی غیرممکن غیرممکن است ، به گونه‌ای که اتان هانت (تام کروز) و تیمش باید جهان را از یک تهدید هسته‌ای تازه محافظت کنند. اما با اعزام مامور سیا به واکر (هنری کاویل) که باید او را مورد توجه قرار دهد ، ایتان با نبرد سختی روبرو خواهد شد تا نشان دهد که هنوز می تواند روز را نجات دهد.کلمه کلیدی این حق رای دادن "غیرممکن" نیست. اتان هانت و تام کروز همیشه راهی پیدا می کنند. این "ماموریت" است زیرا این فیلم ها همه چیز در مورد کار است. اتان هانت به سخت
آقا هر کسی غیب میشه قرار نیست عروس یا داماد شده باشه که! من سنت شکنم نه عروس شدم نه قراره عروس بشم نه خبر مشابه! 
یادتونه گفتم استادم گفتن یک کاری دارن و اینا؟ آقا باورم نمیشه یعنی شوک بودم قشنگ استاد جان می‌خواستن توی تصحیح برگه‌های امتحان بهشون کمک کنم دیگه نگم چقدر حس خفنی داشت که استادت انقدر قبولت داشته باشه. البته شکر خدا خود استاد همه اوراق امتحانی رو صحیح کردن حالا چرا؟ چون اگه من توش دخالتی داشتم یقینا دیگه نمیشد دهن یکسریا رو بست ه
کوروش احمدی, روزنامه اعتماد
اینکه گویا ترامپ رهبری «پیش‌‌بینی‌ناپذیر» است، به تکراری ملال‌آور در داخل و خارج ایران تبدیل شده است. این موضوع برای ما به لحاظ سیاستگذاری مهم است و ضروری است به آن پرداخته شود. عمدتا ترامپ خود منشا ایجاد چنین تصوری بوده است. او از دوران مبارزات انتخاباتی کرارا از لزوم پیش‌بینی‌ناپذیر بودن امریکا در سیاست خارجی سخن گفته است. او در آوریل 2016 در یک سخنرانی انتخاباتی از «دکترین پیش‌بینی‌ناپذیری» گفت و تاکید کر
احکام حوزههای علیه جان لنون یک مستند بسیار سیاسی است ، با میل تقریبا وسواس انگیز برای گفتن آن دوره از تاریخ آمریکا.
از نماد گرفته تا فعال. از خواننده گرفته تا نمادی از یک فرهنگ ، یک سیاست ، یک احساس. این جان لنون بود؛ بنابراین اجتناب ناپذیر است که ما در مورد یکی از اسامی که بیش از همه نماینده ضد فرهنگ است ، صحبت کنیم ، تا از تاریخ و تأثیر آن بر جامعه آمریکا و جهان بگوییم. این فیلم بر دوره ای خاص در ایالات متحده علیه جان لنون (2006) ، مستند دیوید لیف
پس از کنترل سن ، نژاد ، جنسیت ، وضعیت تاهل ، آموزش ، مصرف مواد مخدر و سیگار کشیدن، در مقایسه با افرادی که نوشیدن الکل را انجام نداده اند ، به دلیل نوشیدن الکل ، دستگیر شدن یا داشتن مشکلات قانونی ناشی از مصرف الکل یا راننده در تصادف رانندگی مربوط به الکل ، بسیار بیشتر است . در مقایسه با افرادی که مصرف نشده بودند، مصرف کنندگان در سطح دوم به احتمال زیاد ۱۳ برابر بیشتر بودند ، اما سطح سوم پر کردن مصرف کنندگان ، به احتمال زیاد ، و سطح سوم پرخوری ، به
پاورپوینت زندگینامه و آثار پیتر زومتور
پاورپوینت بسیار عالی و کامل از زندگینامه و آثار پیتر زومتور در 85 اسلاید قابل ویرایش
مشخصات فایل

تعداد صفحات
85

حجم
9 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
pptx

دسته بندی
معماری و شهرسازی

توضیحات کامل
پاورپوینت بسیار عالی و کامل از زندگینامه و آثار پیتر زومتور در 85 اسلاید قابل ویرایش

فهرست مطالب

زندگینامه و سبک معماریمعماریپتر زومتور، از «اتمسفر حسی-احساسی» تا « معماری سکوت».1خلق اتمسفر حسی-احساسی و
مشخصات فایل

تعداد صفحات
85

حجم
9 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
pptx

دسته بندی
معماری و شهرسازی

توضیحات کامل

فهرست مطالب

زندگینامه و سبک معماریمعماریپتر زومتور، از «اتمسفر حسی-احساسی» تا « معماری سکوت».1خلق اتمسفر حسی-احساسی و
مشخصات فایل

تعداد صفحات
85

حجم
9 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
pptx

دسته بندی
معماری و شهرسازی

توضیحات کامل

فهرست مطالب

مشخصات فایل

تعداد صفحات
85

حجم
9 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
pptx

دسته بندی
معماری و شهرسازی

توضیحات کامل

فهرست مطالب

مشخصات فایل

تعداد صفحات
85

حجم
9 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
pptx

دسته بندی
معماری و شهرسازی

توضیحات کامل

فهرست مطالب

مشخصات فایل

تعداد صفحات
85

حجم
9 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
pptx

دسته بندی
معماری و شهرسازی

توضیحات کامل

فهرست مطالب

مشخصات فایل

تعداد صفحات
85

حجم
9 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
pptx

دسته بندی
معماری و شهرسازی

توضیحات کامل

فهرست مطالب

مشخصات فایل

تعداد صفحات
85

حجم
9 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
pptx

دسته بندی
معماری و شهرسازی

توضیحات کامل

فهرست مطالب

مشخصات فایل

تعداد صفحات
85

حجم
9 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
pptx

دسته بندی
معماری و شهرسازی

توضیحات کامل

فهرست مطالب

مشخصات فایل

تعداد صفحات
85

حجم
9 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
pptx

دسته بندی
معماری و شهرسازی

توضیحات کامل

فهرست مطالب

مشخصات فایل

تعداد صفحات
85

حجم
9 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
pptx

دسته بندی
معماری و شهرسازی

توضیحات کامل

فهرست مطالب

مشخصات فایل

تعداد صفحات
85

حجم
9 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
pptx

دسته بندی
معماری و شهرسازی

توضیحات کامل

فهرست مطالب

مشخصات فایل

تعداد صفحات
85

حجم
9 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
pptx

دسته بندی
معماری و شهرسازی

توضیحات کامل

فهرست مطالب

مشخصات فایل

تعداد صفحات
85

حجم
9 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
pptx

دسته بندی
معماری و شهرسازی

توضیحات کامل

فهرست مطالب

در سال۲۰۱۹ از ۲۰ پیش‌بینی این تیم تحقیقاتی تنها ۴ مورد درست از آب درنیامده است !                https://t.me/economicforum
۱- در انتخابات آمریکا، آیا ترامپ اکثریت آرا را به‌دست می‌آورد؟ خیر. در انتخابات ۲۰۱۶ کلینتون ۳ میلیون رای بیشتر از ترامپ آورد، اما در سیستم «رأی خبرگان» بازنده شد.در انتخابات سال آینده نیز هر چند ترامپ با اختلافی بیشتر رای کمتر خواهد داشت اما در نهایت پیروز خواهد شد
۲- اقتصاد آمریکا وارد رکود می‌شود؟ خیر. به‌رغم‌ اخبار منفی د
۱. هر چی به این بیست و پنج سالگی کذایی نزدیک‌تر میشم بیشتر استرس میگیرم مهم‌ترین دلیلش هم اینه که بیست و پنجم سالم میشه بدون اینکه مفید بوده باشم نه برای خودم نه دیگران و این خیلی بده!
۲. یکشنبه هفته پیش قرار بود برم نمایشگاه بابام گفت حالم بده الم و بلم نرفتیم و منم از آدینه بوک آنلاین سفارش دادم دیروز زنگ زد که فلان کتاب رو نیافتم منم دعوا کردم که غلط کردی نیافتی و چه و چه بعد من خیلیم حرصم گرفت که یه روزی گفته که نمایشگاه تموم شده!‌ (من همیشه
IPFS یا پلتفرم اشتراک فایل همتا به همتا چیست؟
به پلتفرم اشتراک فایل همتا به همتا و غیرمتمرکز، (IPFS (InterPlanetary File System می‌گویند. IPFS به معنی "فایل سیستم بین سیاره‌ای" می‌باشد و امکانات بیشتری برای استفاده از بستر اینترنت در اختیار کاربران قرار می‌دهد. امروزه از طریق اینترنت می‌توانیم به مطالب، عکس‌ها و فایل‌های صوتی و ویدیویی زیادی دسترسی پیدا کنیم و با افراد دیگر از سراسر جهان در ارتباط باشیم. بدون شک اینترنت جایگاه ویژه‌ای در زندگی مردم پیدا

آنها می گویند که در مورد یک کتاب تحت پوشش آن داوری نکنید ، اما همه ما می دانیم که هیچ کس از آن توصیه پیروی نمی کند. کتاب الکترونیکی شما با پوشش آن قضاوت خواهد کرد که آیا دوست دارید یا نه ، بنابراین بهتر است یک برداشت اول خوب کنید. نه تنها جلد کتاب باید از لحاظ بصری جذاب باشد ، بلکه باید به خواننده بالقوه نیز این احساس کلی را بدهد که انتظار دارد در این جلد قرار گیرد.
جلد کتاب
احتمالاً این کار بسیار دشوار به نظر می رسد ، مخصوصاً وقتی این واقعیت را
بلاک چین
بلاک چین فناوری تحول‌آفرینی است که مدت زیادی از عمر آن نمی‌گذرد. به همین دلیل هنوز هم افرادی هستند که درباره آن چیزی نمی‌دانند و هنگامی که برایشان توضیح داده می‌شود، پرسش‌های زیادی به مغزشان خطور می‌کند. جالب اینجاست افرادی هم که بلاک چین را درک کرده‌اند، نمی‌توانند به درستی آن را توضیح دهند! این مطلب، با کمک مقاله‌ای از، روشی برای توضیح بلاک چین به افرادی که از فناوری سر در نمی‌آورند ارائه می‌دهد.
توضیح دادن بیت کوین به مخا
مردم انگلیس با سابقه جهانگشایی قرن گذشته، اکنون به گرفتاری مهمی دچار شدند، که هیچکس ان را باور نمی کند! پرچم سه کشور در یک پرچم ادغام شد، ولی حالا در حال تجزیه شدن هستند. اگر برگزیت را می خواهند باید، کوچکتر شدن را هم بپذیرند. رای گیری اخیر آن را ثابت کرد: دلیل مهم این گرفتاری ها بیکاری و رشد اقتصادی منفی است. مردم نمی دانند که از اتحادیه اروپا خارج شوند یا نه. اما واقعیت ان است که: این موضوع سیاسی است. یعنی ملکه انگلیس احساس می کند: در اتحادیه ا
هفته پیش کودک‌تان بشقاب سبزیجاتش را پس زد و نخورد. امروز حتی لب به یک لقمه از تاس‌کباب هم نزد. صحنه آشنایی است، مگر نه؟ متخصص تغذیه آنجلا لموند دراین‌باره می‌گوید: «کودکان کم‌سن‌وسال اگر تا حدودی بدغذا باشند، ایرادی ندارد و عادی است زیرا مزه و غذایی را که به آنها می‌دهید، برای اولین‌بار است که تجربه می‌کنند.»
در نتیجه تحقیقی که اخیرا صورت گرفته، آمده‌ است که حدود بیست درصد از والدینی که کودکانی بین ۲ تا ۵ سال داشتند، گفته‌اند که کودک
1 نظرفصل 10 فیلم The Walking Dead آغاز می شود! تجزیه و تحلیل فصل 10x01 با عنوان "خطوطی که از آن عبور می کنیم" در تاریخ 7 اکتبر 2019 ساعت 3:30 بامداد در روباه با سیما پخش شد.
پس از پایان جذاب فصل 9 TWD ،  می توانیم شخصیت های اصلی را ببینیم که قبلاً عواقب رولت احساسات را فرض کرده اند که قسمت قبلی  The Walking Dead ما را ترک کرده است ،  9x15 با عنوان "آرامش قبل"  و تصور می شود تا حدی آسیب دیدگی برای از  دست دادن شخصیت های بی شماری .
ما به یاد شما که امروز، دوشنبه ، 7 اکتبر،  FOX  خوا
شنبه: شب قبلش انقدر فس و فس کردم که ساعت دوازده خوابیدم از اون ور هم ساعت چهار بخاطر کابوس بیدار شدم. صبح هم ساعت نه و ده دقیقه کلاس معارفی داشتم واقع در دانشکده انسانی در حکیمیه بنابراین خوابالو صبح کله سحر از خونه زدم بیرون و هشت و چهل دقیقه دانشکده بودم اومدم برم سمت کلاس که یه پسری جلوی راهم رو گرفت گفت کلاست اینجا تشکیل نمیشه چون هنوز ثبت نام ادامه داره و باید بری طبقه سوم بپرسی کلاست کجاست خلاصه با آسانسور رفتم طبقه سوم و دیدم اونی که بای
از شایعه تا واقعیت: فریضه روزه
یکی از مهمترین فریضه‌های اسلام و از نشانه‌های مسلمانان است که دشمنان
برای آن برنامه‌های ویژه‌ای دارد؛ ایام رمضان یکی از آن بزنگاه‌هایی است که
شدت هجمه‌ها علیه این فریضه الهی افزایش می‌یابد.
امروزه
و با رشد و پیشرفت شبکه‌های اجتماعی این هجمه‌ و حملات شکل جدیدی به خود
گرفته است؛ از زیرسوال بردن فلسفه روزه و تمسخر روزه‌داران گرفته تا تشکیک
در اختلاف فقهی رویت ماه و مطالب جعلی مرتبط با این ماه.
* اعلام زو
رویدادهای مهم سال 2018 از نگاه گاردین
روزنامه گاردین چاپ لندن با اشاره به رویدادهای مهم سال 2018، فهرست مختصری از این وقایع ارایه داد.به گزارش ایرنا؛  تارنمای روزنامه ی گاردین نوشت: فهرست وقایعی که پیکره ی سال 2018 را شکل می دهند باختصار از این قرار می باشد:
روابط بین الملل15 ژانویه، توافق هسته ای ایراندونالد ترامپ تا اواسط ژانویه جدیت خود را در مورد تقابل با برنامه ی هسته ای ایران بصورت کاملا آشکارا به نمایش خواهد گذاشت.پس از آن که در اکتبر 2017 پای
شیوع ویروس COVID-19 در اواخر سال میلادی 2019 در چین و گسترش جهانی آن به دیگر کشورها، موانع و محدودیتهای متعددی را ایجاد کرد و زندگی روزمره انسان­ها و اشکال مختلف ارتباط را مختل نموده است. خطرات همه ­گیری این ویروس در مقابل دیگر بیماریهای واگیردار، علی­رغم نرخ مرگ ­و ­میر کمتر، به­ دلیل ناشناخته بودن، علائم مشابه با سرماخوردگی معمولی، پنهان­ بودن افراد مبتلا، نبود درمان قطعی و واکسن برای پیش­گیری، کشورها را ملزم به اجرای مداخلات خاصی برای مقاب
شیوع ویروس COVID-19 در اواخر سال میلادی 2019 در چین و گسترش جهانی آن به دیگر کشورها، موانع و محدودیتهای متعددی را ایجاد کرد و زندگی روزمره انسان­ها و اشکال مختلف ارتباط را مختل نموده است. خطرات همه ­گیری این ویروس در مقابل دیگر بیماریهای واگیردار، علی­رغم نرخ مرگ ­و ­میر کمتر، به­ دلیل ناشناخته بودن، علائم مشابه با سرماخوردگی معمولی، پنهان­ بودن افراد مبتلا، نبود درمان قطعی و واکسن برای پیش­گیری، کشورها را ملزم به اجرای مداخلات خاصی برای مقاب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها